شهلا جاهد اعدام شد.

فرستاده شده: دسامبر 1, 2010 توسط مهسا در News, Uncategorized, دسته بندی نشده, عكسهاي جالب
برچسب‌ها:, ,

شهلا جاهد اعدام شد.

سه شنبه 9 آذر ماه :

عبدالصمد خرمشاهی وکیل مدافع شهلا جاهد در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث فارس درباره سرانجام اجرای حکم شهلا جاهد اظهار داشت: صبح امروز به واحد اجرای احکام رفتم و زمان اجرای حکم به من ابلاغ شد.
وی به فارس گفت: مسئولان واحد اجرای احکام دادسرا ضمن ابلاغ زمان اجرای حکم گفتند، قرار است این حکم سحرگاه فردا در محوطه زندان اوین اجرا شود…..

و امروز چهارشنبه 10 آذر ماه :

شهلا جاهد اعدام شد.

شهلا جاهد، مظنون به قتل فاطمه (لاله) سحرخيزان همسر ۳۲ ساله ناصر محمدخانی بازيکن سابق تيم ملی فوتبال ايران است.لاله سحرخیزان هفت سال پیش در خانه خود و در حالی که همسرش همراه با تيم پرسپوليس در آلمان به سر می برد و فرزندانش در مدرسه بودند، با ضربات چاقو به قتل رسيد.
پليس در مراحل تحقيق در مورد این پرونده، به ارتباط پنهان ميان ناصر محمدخانی و یک پرستار به نام شهلا جاهد پی برد و با يافتن قرائنی عليه شهلا جاهد، او را بازداشت کرد.شهلا جاهد در مراحل بازجويی، خود را همسر موقت (صيغه ای) ناصر محمدخانی معرفی و پس از یازده ماه مقاومت در بازجویی سرانجام به قتل همسر عقدی او اعتراف کرد(تصاویر پایین) اما سپس در دادگاه منکر اعترافات خود شد.اما دادگاه شهلا جاهد را قاتل شناخت و حکم به قصاص (اعدام) او داد.این حکم در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور تأیید شد اما یکی از قضات پرونده با ارسال نامه ای برای رئیس قوه قضائیه ده مورد ایراد در پرونده شهلا جاهد برشمرد و در پی آن، رئیس قوه قضائیه با جلوگیری از اجرای حکم، پرونده را برای رسیدگی مجدد به دادگاه دیگری فرستاد.این دادگاه نیز شهلا جاهد را گناهکار و مستحق اعدام شناخت و شعبه 26 دیوان عالی کشور نیز حکم اعدام را تأیید کرد.این بار وکیل شهلا جاهد با ارسال نامه ای برای رئیس قوه قضائیه، از مستنداتی سخن گفت که حاکی از بیگناهی وکیل است و رئیس قوه قضائیه بار دیگر از اجرای حکم جلوگیری کرد و پرونده را به دادگاه دیگری ارجاع داد.بار سوم هم دادگاه شهلا جاهد را گناهکار دانست و حکم اعدامی که دادگاه صادر کرد در شعبه سوم دیوان عالی کشور تأیید شد.اما با وجود گذشت بیش از هفت ماه از صدور رأی تأیید دیوان عالی، دستور اجرای حکم اعدام شهلا جاهد صادر نشد تا اینکه روز گذشته (21 بهمن) رئیس قوه قضائیه اعلام کرد که پرونده شهلا جاهد دارای ایرادهای شکلی و ماهوی است و باید تحقیقات درباره قتل از ابتدا آغاز شود و قاضی دیگری به پرونده رسیدگی کند.طی سه مرحله ای که شهلا جاهد تا آستانه اعدام پیش رفت، مجموعاً بیش از ۲۷ قاضی در مراحل مختلف به پرونده او رسیدگی کردند که بیست و چند تن از آنان وی را گناهکار و هفت نفر بیگناه شناختند و هم اکنون حجم پرونده شهلا جاهد به بالای 3500 صفحه رسیده است.ماجرای قتل همسر ناصر محمدخانی طی پنج سال گذشته از گزارشهای پرخواننده صفحه حوادث روزنامه ها و بخصوص مطبوعات حوادثی و عامه پسند ایران بوده و شهلا جاهد را به مشهورترین زن ایرانی تبدیل کرده که در انتظار اعدام به سر می برد.

(باز سازی های صحنه ی قتل توسط شهلا جاهد)

شهلا در صحنه های بازسازی قتل مدام گریه میکرد و فریاد میزد:نمیتوانم!-در بازرسی از دفاتر خاطرات شهلا تمامی روزها بدون قلم خوردگی نوشته شده بود بجز روزحادثه یعنی ۱۷ مهرماه۸۱ که بنظر میرسید سعی داشته بطور تصنعی چیزهایی بنویسد تا خالی نباشد. بعد هم آنها را خط زده بود.(شهلا در دفترش با تنفر از لاله با عناوینی چون پیرزن عجوزه و کفتار یاد کرده بود!)

شب قبل از قتل در اتاق پذیرایی و در محل قرار گرفتن شوفاژ و پشت پرده ها پنهان شده بود.او اعتراف کرد که از همینجا صدای لاله را میشنیده که به مهرنوش نماز غفیله را یاد میداده و او نیز آن را یاد گرفته و ۱۱ ماه مرتبا در زندان میخوانده است!

ر جزئیات قتل شهلا به التماسهای لاله وقتی تیغه چاقو را گرفته و قاتل روی شکمش نشسته بود اشاره کردو مدام گفت:منو ببخش لاله!(شهلا چنان با دقت از زمان و جزئیات وصحنه قتل سخن میگفت که شکی برای مامورین باقی نگذاشت که قاتل خود وی بوده است.او حتی رنگ لباس مقتوله را نیز به خاطر می آورد!)

تشک خواب را برگردانده بود بنابراین وقتی لکه های خون را به پلیسها نشان داد. اعتراف کردند که تا آن لحظه آن را ندیده بودند!!

ناصر محمد خانی و شهلا جاهد در اتومبیل نیروی انتظامی در محل حادثه.بررسی کارآگاهان نشان داد که ناصر به مواد مخدر اعتیاد داشته و شهلا برای وی مواد تهیه میکرده است.در دفترچه خاطرات شهلا از وی با اسم رمز «برنج» یاد شده بود!ناصر از ابتدا هم دوست نداشت که شهلا قاتل باشد…

خبرگزاري فارس: حكم اعدام شهلا جاهد به اتهام قتل همسر ناصر محمدخاني از سوي قضات شعبه هفت تشخيص ديوان عالي كشور تاييد شد.

عبدالصمد خرمشاهي وكيل مدافع متهم نيز به خبرنگار اجتماعي فارس گفت: امروز به شعبه هفتم تشخيص ديوان عالي كشور رفتم. حكم از سوي قضات انشا و امضاء شده است. هم اكنون حكم صادره در مرحله تايپ است و قرار است روز چهارشنبه به طرفين پرونده ابلاغ شود.
شهلا متهم است 17 مهر ماه سال 81 همسر ناصر محمد خاني فوتباليست سرشناس را به قتل رسانده است كه پس از دو جلسه محاكمه به قصاص محكوم و حكم مجازاتش از سوي قضات ديوان عالي كشور تاييد شد.

 

چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۹

ساعاتی  قبل شهلا جاهد به اتهام قتل لاله سحر خیزان اعدام شد.
صبح چهارشنبه به وقت محلی شهلا جاهد در محوطه زندان اوین علی رغم تلاش فراوان هیأت صلح و سازش اعدام شد.
گفتنی است هنگام اعدام شهلا گریه کرده و بعد از اینکه خانواده مقتول راضی نشد قبل از اعدام به دعا و نیایش پرداخت.

 


Advertisements
دیدگاه‌ها
 1. saba-25 می‌گوید:

  avvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
  haghesh bud

 2. هلن می‌گوید:

  به نظرمن حقش بود
  بایدهمون موقع اعدامش میکردن
  نه 7 سال بعد
  بایدناصرمحمدخانی هم مجازات کنن

 3. ماریانا می‌گوید:

  آخه عزیزم خیلی گناه داشت تقصیر او نبوده؛دیشب تا حالا که فهمیدم براش فقط گریه میکردم؛عجب پسر سنگ دلی بوده که صندلی را زیر پاش کشیده خیلی ناراحتم ؛خدا بیامرزدش؛بازم میگم برای شادی روحش صلوات؛

  • پری می‌گوید:

   پس لاله طفلک چی که تکه تکه شد ؟ دلت برای لاله یا امثال لاله که یک زن میره و زندگی و جونشونو میگیره نمی سوزه ؟

 4. لیدا می‌گوید:

  واسه بعضی اشتباها خیلی آدم ها و زندگی ها و آینده ها قربانی می شن و مقصر خودش می دونه و خودش عذاب می کشه

 5. cyrus68 می‌گوید:

  قاتل حقش مردنه. محمدخانی هم باید مجازات شه اونم تقصیر کاره

 6. سحر می‌گوید:

  هیچ وقت نمیشه گفت که گناه کار واقعی کی بوده !! با اینکه فکر میکنم حقش بود که مجازات بشه اما خب امیدوارم خدا ببخشتش ! شاید توبه کرده باشه و خدا بخشیده باشتش ! ما از کجا میدونیم ! خدا بزرگتر از این حرفاست !

 7. دانيل می‌گوید:

  خرمشاهی وکیل شهلا گفت موکلش راز سر به مهری را با خود برد.

  در مصاحبه اختصاصی با خبرانلاین وکیل شهلا از تلاشهای آقای رحیمی رییس روابط عمومی قوه قضاییه تشکر فراوان کرد و گفت ایشان تلاش فراوانی را برای جلب رضایت خانواده مقتول انجام داد اما در نهایت خانواده مقتول اصرار به اجرای حکم کرد.
  به گفته وی بیش از 45 دقیقه آقای رحیمی با شهلا صحبت کرد و گفت که خودت(شهلا) به من زنگ زدی و گفتی بیا و حالا هر چه می خواهی بگو که در نهایت شهلا گفت حرفی برای گفتن ندارم و بدین ترتیب راز سر به مهری را با خود برد.
  آقای رحیمی با خانواده مقتول نیز صحبت کرد و مادر لاله گفت بچه های لاله اصرار به اجرای حکم دارند و وقتی شهلا فهمید واقعا قرار است اعدامش کنند دست به گریه و زاری زده و التماس کرد اما بچه های لاله اصرار به اجرای حکم کردند.

  ناصر محمد خانی نیز به گفته خرمشاهی کاملا بی تفاوت بوده و فقط نگاه می کرد.مادر لاله نیز گفت این حق بچه های لاله است که خداوند برای انها در نظر گرفته و صاحب حق هستند که با قاتل مادرشان رفتار نمایند.

 8. دانيل می‌گوید:

  حوادث > داخلی – شهلا که باورش نمی شد قرار است اعدام شود ناگهان شروع به جیغ و داد کرده و التماس کرد که مرا نکشید.

  به گزارش خبرنگار ما از محل اعدام، هیئت صلح و سازش 45 دقیقه با خانواده مقتول صحبت کرد اما فایده ای نداشت و مادر لاله رضایت نداد.

  رحیمی که از طرف قوه قضاییه آمده بود تا شاهد اجرای حکم باشد به شهلا گفت در اخرین لحظه آیا حرفی برای گفتن داری؟ وی جواب داد اگر حرفی داشتم در این 9 سال می زدم.

  شهلا درآخرین لحظاتی که طناب دار به گردنش آویخته می شد، نه با ناصرمحمدخانی صحبت کرد و نه حتی به وی نگاه کرد.ناصر سرش پایین بود و چیزی نمی گفت.

  هنگام نماز شهلا جیغ زد و التماس کرد که مرا نکشید . تازه آن وقت باورش شد که می خواهند وی را بکشند.

  در نهایت پسر لاله سحرخیزان صندلی را از زیر پای شهلا کشید و شهلا جان داد.

  • سحر می‌گوید:

   مرسی از اطلاعاتت مستر دانیل !
   همیشه از مرگ یکی ناراحت میشم حتی اگه گناهکار باشه ! برای این قضیه که اصلاً نمیشه گفت واقعا کی راست میگه کی دروغ !

 9. khaT می‌گوید:

  هيچكس هيچوقت حقيقتو نميفهمه….اعتراف!!!اصلا اعتقادي ندارم بهش!!!

 10. cyrus68 می‌گوید:

  mer30دانیل.بازم میگم محمد خانی هم مقصره

 11. دانيل می‌گوید:

  توي لينك زير ميتونيد 30 ثانيه از حرفهاي شعلا جاهد در روز قبل از اغدام رو گوش كنيد
  http://khabaronline.ir/system/files/shahla_before_die_khabaronline.wma

  • سحر می‌گوید:

   WWWOOOOOOOOWWWWWWWW
   چقدر ریلکس حرف میزنه !!! اولش با ترس و لرز گوش دادم فکر می کردم در حال گریه زاری باشه اما زیادی خونسرد بود مثل اینکه فکر میکرده همه اینا نمایشه و فردا اعدام نمیشه !!! حالا داشت با کی حرف میزد ؟؟؟؟؟
   وای خیلی راحت میگفت فردا زمان اجرای حکمه برام حلالیت بگیر !!!!!‌

  • مهسا می‌گوید:

   ممنون از اطلاعاتت دانیل

 12. سبا می‌گوید:

  یعنی بد از هفت سال این لکه خونو ندیده بودن؟؟!

 13. نگار می‌گوید:

  قاتل بايد اعدام بشه موجود کثيف

 14. سبا می‌گوید:

  شنیدم.مرسی دانیال جان.انگار واقعا باور نداشته میخواد بمیره

 15. نگار می‌گوید:

  اوا بيا که من ميترسم از قاتل

 16. سبا می‌گوید:

  فکر میکنم اسم اصلیش خدیجه جاهد بوده؟نه؟

 17. سبا می‌گوید:

  مرسی

 18. ملینا می‌گوید:

  حقشه زنیکه ی فاحشه بایدم اعدامش میکردن چه طوری دلش اومدصیغه ی یه مردزن داربشه ؟به نظرم بایدباانجی هم همچین کاری روبکنن واعدامش کنن
  اصلا بایدناصرمحمدخانی روهم اعدام کنن که به زن بیچارش خیانت کرد

 19. سبا می‌گوید:

  دانیال جان مجله موسیقی اینترنی که خبر هاش
  به روز باشه سراغ داری؟

 20. Arash می‌گوید:

  نمی دونم من در مقام قضاوت نیستم
  ولی باید بگم که اعدامش برام مهم نیست دلم براش نمی سوزه

 21. دانيل می‌گوید:

  من به ندرت توي پستها نظر شخصي ميدم
  ولي در اين پست خاص بايد بگم من كلا اعتقادي به قاتل بودن شهلا جاهد ندارم
  اين پرونده ناگفته هاي زيادي داره
  توي لينك زير ميتونيد مصاحبه اولين افسر تحقيق اين قتل رو گوش كنيد كه به صراحت اعلام ميكنه كه جاهد قاتل نيست رو دانلود كنيد
  http://www.4shared.com/audio/7m8Jz_ZV/sh_jahed.html

 22. ava می‌گوید:

  خيلي پرونده جنجالي و خفني بوده … آدم هزار تا فكر مياد تو سرش كه نمي دونه چي بگه ،‌فقط اميدوارم خدا ببخشتش و دلم مي سوزه از اينكه 9 سال هر روز مرد و زنده شد و با اميد واهي تو زندون وقت گذروند … جالبه كه تا اين پرونده بين المللي شد اينا صريع حكم اجرا كردن !

  هرچند 120% خانم شهلا و ناصر محمد خاني رو مقصر مي دونم و خانم لاله و بچه هاش قرباني شدن ، و ناراحتي خونواده لاله رو تا حدي كه بشه درك مي كنم ( چون به هر حال جاي اونا نيستم كه كاملا درك كنم ) ، نمي تونم قانع بشم كه رضايت بدم يه آدم زنده به خاطر قصاص ، انتقام يا هر چيز ديگه اي بميره و 9 سال رو اين قضيه پافشاري كنم و بذارم كه يه نوجون اين حكم رو اجرا كنه !!

  در هر صورت حالا اميدوارم خونواده لاله به اون آرامشي كه فكر مي كنن با مرگ شهلا بهش مي رسيدن برسن ! كه بعيد مي دونم اين اتفاق بيفته … شهلا هم كه راحت شد مرد، قصاص هم نمي شد نمي تونست زندگي عادي داشته باشه …
  اميدوارم ديگه شاهد اين جريانات واقعا ناراحت كننده نباشيم .

 23. یاس می‌گوید:

  شهلا بیگناهه.
  خیر نبینی ناصر!

 24. ان شرلی می‌گوید:

  هیچی واسه گفتن ندارم…….سکوت رو ترجیح میدم!
  من خیلی از این اتفاقات اعدام و قتل دیدم(منظورم دوستام و اشناهام و……)

 25. ساغر می‌گوید:

  خيلي سخته ….چرا حالا اون نوجوون بايد اين كاره كنه ..كه چي؟؟؟!!!واقعا اون ته دلش هميشه عذاب مي كشه.

  ……………………………………………………………………………………………………..
  درسته ك ميگن قضاوت سخت ترين كار تو دنياست.
  ………………………………………………………………………………………………………

 26. ساغر می‌گوید:

  راستي شخصه سوم كجاست؟!!!
  هميشه حس ميكردم پاي يك ديگه هم درميونه….

 27. TaRa می‌گوید:

  خب…………… به ما چه!!!!

  مرد که مرد!!!

  یکی از رو زمین کم شد بهتر!!!

  این همه ادم هر روز میمیرن هیچ کس هیچی نمیگه !!

  اصلا ارزش رسانه ای شدن هم نداره!!!!

  بیخیال بچسبید به زندگیتون!!!

 28. marya.b می‌گوید:

  هر چی بود از گور ناصر محمد خانی بود!!!!

 29. بهار می‌گوید:

  خوب حقش بوده….نمیدونم چه جور دلش اومده مادر دو تا بچه رو بکشه….ظاهرا» بر خلاف شوهرش زن خوبیم بوده این خانم لاله….خدا همه ما رو بیامرزه….

  • مـاهـان می‌گوید:

   شما چه طور با این همه اطمینان میگی حقش بوده ؟ اصلاً کاملاً جرمش ثابت شد ؟! این پرونده هنوز هم نکات مبهم زیادی داره ولی شهلا چه گناهکار بوده باشه چه نه،اعدام یک مجازات غیر انسانی هست و با اعدام ریشه ی هیچ جرمی خشک نمیشه. مقصر اصلی این پرونده ناصر محمدخوانی هستش که با هوسبازی هاش جون دو انسان رو گرفت !!

 30. شمیم می‌گوید:

  چــــه دردناک و شوکه کننده،مرسی از اطلاع رسانیتون!

 31. زیر نور ماه می‌گوید:

  منم میگم ناصر از همهبیشتر مقصره.چرا کلید خونشو در اختیار شهلا گذاشته بود؟در غیاب لاله شهلا و خواهرش خونه لاله رو نظافت کرده بودن.خوب همینها باعث کینه برای شهلا هم میشه که با آه و حسرت به خونه لاله میرفته .اون عاشق ناصر بوده.ناصر که با اون ازدواج کرده نتونسته این رابطه رو مدیریت کنه و این وسط بیشتر از همه لاله قربانی شد.و بعد اون شهلا.البته شهلا چیزی به نام عقل هم باید میداشت.نه؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s